Vilniuje vyks CBE JU informacinė diena

Gegužės 23 d. 8:30–14:00 val. kviečiame dalyvauti Vilniuje vyksiančiame programos „Europos horizontas“ institucinės partnerystės CBE JU („Bio-based Europe Joint“) informaciniame-konsultaciniame renginyje.

CBE JU yra 2 milijardų eurų vertės partnerystė tarp Europos Sąjungos ir „Bio-based Industries Consortium“ (BIC). CBE JU tikslai – spartinti inovacijų procesus ir vystyti biogrįstus inovatyvius sprendimus bei pagreitinti jų diegimą rinkoje.

Lietuvoje viešėsiantys CBE JU programų koordinatorius Dieter Brigitte ir BIC programavimo ir inovacijų vadovas Samuele Ambrosetti mūsų šalies pareiškėjams pristatys CBE JU programos galimybes ir 2024 m. kvietimo temas, sąlygas bei reikalavimus, pasidalys patarimais, kaip paruošti sėkmingą paraišką ir atsakys į rūpimus klausimus.

Taip pat renginyje dėmesys bus skirtas partnerių paieškos galimybėms bei priemonėms, galimų konsorciumo idėjų pristatymui.

Maloniai kviečiame registruotis iki gegužės 21 d. (imtinai). Renginys vyks viešbutyje „Neringa“, Gedimino pr. 23, Vilnius. Renginys yra nemokamas, pranešimai bus skaitomi lietuvių ir anglų kalbomis.

Renginys vyks gyvai Vilniaus centre, tiksli vieta bus paskelbta vėliau.

Renginio programa.

Paraiškas pagal CBE JU kvietimą galima teikti nuo š. m. balandžio 24 d. iki rugsėjo 18 d.

Naudingos nuorodos:

Renginio organizatoriai

Renginio partneriai

Daugiau informacijos

Lina Liepytė
„Europos horizonto“ 6 veiksmų grupės NCP
Tel. +370 675 69 697
El. p. lina.liepyte@lmt.lt