Norite gauti finansavimą idėjoms, bet nežinote nuo ko pradėti? Siekiate, jog inovacija sulauktų sėkmės ir pripažinimo tarptautinėje erdvėje? O gal jau girdėjote, kokias galimybes siūlo programa „Europos horizontas“, bet vis dar nedrąsu žengti pirmuosius žingsnius? Kviečiame dalyvauti mokymuose „Programa „Europos horizontas“ nepatyrusiems pareiškėjams: nuo ko pradėti?“, kuriuose padėsime suprasti, kaip idėjas paversti konkrečiais rezultatais ir atrakinti kelią į sėkmę.
Mokymai yra skirti pradedantiesiems, todėl viską aiškinsimės ir mokysimės nuo pradžių:
- kokia bendroji programos „Europos horizontas“ struktūra,
- kaip skaityti finansavimo sąlygas,
- kaip parengti paraišką,
- kokie svarbiausi paraiškų vertinimo aspektai,
- kaip išnaudoti šias priemones (F&T portalą, CORDIS, Horizon Dashboard ir kt.), ieškant potencialių partnerių projektams,
- ir daugelį kitų naudingų teorinių bei praktinių aspektų.
Mokymus ves lektorius dr. Nikolaos Floratos – Europos Komisijos projektų bei paraiškų vertinimo ir priežiūros, finansavimo ekspertas bei sistemos „Funding Expert Transfomation Process™“ kūrėjas. Lektorius turi daugiau nei 20 metų patirtį projektų rengimo, įgyvendinimo ir vertinimo procesuose įvairiose srityse: mokslinių tyrimų, švietimo, informacinių ir ryšių technologijų, socialinės įtraukties, verslumo ir kt. Tūkstančiams asmenų ir organizacijų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje lektorius suteikė žinių, kaip valdyti finansavimą bei gautą paramą iš Europos Komisijos, nacionalinių fondų ir kt. Lektorius yra įgijęs daugiadisciplininį išsilavinimą elektros inžinerijos, Graikijos ir Europos civilizacijos, telekomunikacijų ir signalų apdorojimo srityse bei neseniai apgynė daktaro disertaciją apie studentų įtraukimą į masinius internetinius kursus.
Mokymai vyks birželio 20-21 d. nuotoliu. Registruokitės iš anksto paspaudę šią nuorodą. Kalba – anglų.
Mokymai finansuojami pagal Lietuvos mokslo tarybos įgyvendinamą mokslo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 12-001-01-02-01 „Stiprinti inovacijų ekosistemas mokslo centruose“ projektą „Sėkmingo dalyvavimo „Europos horizonte“ mokymai“. Projekte planuojamos investicijos į mokslo ir verslo kompetencijų stiprinimą, rengiant tarptautines projektų paraiškas mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veikloms finansuoti. Projekto tikslas – tobulinti Lietuvos mokslo ir verslo kompetencijas rengti tarptautines projektų paraiškas MTEPI veikloms finansuoti.
Projektu siekiama prisidėti prie MTEPI aukšto lygio rezultatų gerinimo ir dalyvavimo tarptautinėse MTEPI programose potencialo didinimo. Taip pat paskatinti dalyvavimą tarptautinėse programose, pritraukiant didesnę finansavimo dalį iš programos „Europos horizontas“ (EH). Realizuojant minėtus tikslus, projekto metu bus organizuojami 27 mokymai Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros institucijoms ir verslo įmonėms.
Projekto finansavimas: 680 836,08 Eur.; projekto įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2023-12-22 iki 2026-02-28.
Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis pagal planą „Naujos kartos Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
Aktualią su mokymais susijusią informaciją kviečiame sekti www.europoshorizontas.lt tinklapyje bei LinkedIn paskyroje, taip pat, kilus klausimams – kreiptis į Aigą Jonelę, tel. +370 608 90 667, el. p. aiga.jonele@lmt.lt.