Lietuvos mokslo tarybos Nacionalinių kontaktinių asmenų grupė, bendradarbiaudama su Europos inovacijų taryba (angl. European Innovation Council, EIC) ir Lietuvos inovacijų centru, organizuoja tarptautinį renginį „European Innovation Council Baltic Info Day“, kuriame pirmą kartą Baltijos šalyse bus suteikta proga Lietuvos pareiškėjams tiesiogiai susitikti su EIC valdybos atstovais, ekspertais ir profesionalais. Renginiu norima paskatinti dar aktyviau pasinaudoti EIC programų „Pathfinder“, „Transition“, „Accelerator“ teikiamomis galimybėmis inovatyvių idėjų įgyvendinimui ir naujovių plėtrai, apžvelgti labiausiai tinkamas priemones projektų finansavimui, taip pat išgirsti dalyvavusiųjų konkursuose patirtis ir patarimus planuojantiems teikti paraiškas. Renginyje bus generuojamos idėjos, kaip pasiekti geresnių ir sėkmingesnių rezultatų, rengiant EIC projektus.

Renginys vyks balandžio 16 d. (antradienį) 9:00 – 16:00 val. viešbutyje „Hilton Garden Inn“, Gedimino pr. 44B, Vilnius. Renginys – nemokamas, tačiau vietų skaičius yra ribotas.

Registracija į renginį yra sustabdyta, atsižvelgiant į optimalų dalyvių skaičių, ir, deja, šiuo metu daugiau norinčiųjų registruoti negalime.

Renginio programa.

Daugiau informacijos

Donata Pečiukėnienė
„Europos horizonto“ EIE ir EIC NCP
Tel. +370 684 03 242
El. p.
donata.peciukeniene@lmt.lt