Nacionalinis gyvųjų laboratorijų tinklas (LLLNet), bendradarbiaujant su Lietuvos mokslo taryba, Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir Lietuvos socialinių mokslų centru, kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją „Gyvosios laboratorijos: inovacijų ekosistemų atvėrimas bendrakūrai ir didesniam poveikiui”.
Tai pirmasis unikalus renginys regione, kurį paspartino naujai pradėjęs veikti LLLNet – Nacionalinis gyvųjų laboratorijų tinklas. Gyvosios laboratorijos – tai atviros inovacijų ekosistemos realioje aplinkoje, grindžiamos sistemingu naudotojų bendrakūros metodu, pagal kurį mokslinių tyrimų ir inovacijų veikla integruojama į bendruomenių ir (arba) daugiašalę aplinką, o inovacijų proceso centre atsiduria piliečiai ir (arba) galutiniai vartotojai.
Konferencija skirta pasidalyti gyvųjų laboratorijų, kurios jau veikia ar netrukus pradės veikti Lietuvoje, patirtimis ir diskutuoti apie jas platesniuose moksliniuose ir praktiniuose diskursuose, atspindint naujausius pokyčius inovacijų ekosistemose, pasiekiamus pasitelkiant bendrakūrą.
Šis renginys yra puiki platforma, kurioje galima užmegzti ryšius, keistis gerąja patirtimi, bendradarbiauti įgyvendinamuose ir naujai rengiamuose projektuose, diskutuojant apie naujausias tendencijas, kaip modeliuoti ateitį, siekiant didesnio poveikio gyvųjų laboratorijų metodikų pagalba.
Renginys atviras įvairių sričių, sveikatos, gamtos, technologijos, žemės ūkio, socialinių, humanitarinių ir kt. mokslų atstovams, jau turintiems darbo gyvosiose laboratorijose patirties ar dar tik besidomintiems metodu.
Konferencija vyks gegužės 27 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto patalpose, Tilžės g. 18, Kaune. Lietuvos sveikatos mokslų universitete veikia keletas naujai įkurtų gyvųjų laboratorijų sveikatos ir visuomenės sveikatos priežiūrai Lietuvoje.
Pranešimo santraukos apimtis – iki 500 žodžių; santrauka rengiama anglų kalba pagal pridedamą šabloną ir siunčiama el. paštu: asociacija@lllnet.lt. Santraukas recenzuos konferencijos mokslinis komitetas.
Konferencija vyks anglų kalba, gyvai ir nuotoliu.
Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.
Aktualios datos:
- Santraukų pateikimas (pratęsta): iki 2025 m. balandžio 15 d.
- Pranešimas apie santraukos priėmimą: iki 2025 m. balandžio 30 d.
- Registracija į konferenciją: iki 2025 m. gegužės 15 d.
Į konferenciją registruotis galite, paspaudę šią nuorodą.
Daugiau informacijos apie LLLNet rasite, apsilankę LinkedIn paskyroje. Kontaktinė informacija: el. p. asociacija@lllnet.lt.