Gegužės 23 d. 8:30–14:00 val. kviečiame dalyvauti Vilniuje vyksiančiame programos „Europos horizontas“ institucinės partnerystės CBE JU („Circular Bio-based Europe Joint Undertaking“) informaciniame-konsultaciniame renginyje.

CBE JU yra 2 milijardų eurų vertės partnerystė tarp Europos Sąjungos ir „Bio-based Industries Consortium“ (BIC). CBE JU tikslai – spartinti inovacijų procesus ir vystyti biogrįstus inovatyvius sprendimus bei pagreitinti jų diegimą rinkoje.

2024 m. CBE JU kvietimo temos apima šias biogrįstų inovacijų ir sprendimų sritis: aliejinių kultūrų arba natūralaus pluošto žaliavų valorizacija, cheminių medžiagų konvertavimas iš biomasės, mikrodumbliai kaip tvari medžiaga inovatyviam pritaikymui, funkcionalių konstrukcijų ir statybinių medžiagų, dirvožemyje suyrančių plėvelių, dangų, tirpiklių, klijų, augalų apsaugos priemonių, maisto ar pašarų ingredientų kūrimas ir kita.

Lietuvoje viešėsiantys CBE JU programų koordinatorius Dieter Brigitte ir BIC programavimo ir inovacijų vadovas Samuele Ambrosetti mūsų šalies pareiškėjams pristatys CBE JU programos galimybes ir 2024 m. kvietimo temas, sąlygas bei reikalavimus, pasidalys patarimais, kaip paruošti sėkmingą paraišką ir atsakys į rūpimus klausimus.

Taip pat renginyje dėmesys bus skirtas partnerių paieškos galimybėms bei priemonėms, galimų konsorciumo idėjų pristatymui.

Maloniai kviečiame registruotis iki gegužės 21 d. (imtinai). Renginys vyks viešbutyje „Neringa“, Gedimino pr. 23, Vilnius. Renginys yra nemokamas, pranešimai bus skaitomi lietuvių ir anglų kalbomis.

Renginio programa.

Paraiškas pagal CBE JU kvietimą galima teikti nuo š. m. balandžio 24 d. iki rugsėjo 18 d.

Naudingos nuorodos:

Renginio organizatoriai

Renginio partneriai

Daugiau informacijos

Lina Liepytė
„Europos horizonto“ 6 veiksmų grupės NCP
Tel. +370 675 69 697
El. p. lina.liepyte@lmt.lt